Samsung’tan iki tablet birden: Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book!

0
31

Samsung, Mobil Dünya Kongresi kapsamında yeni tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’u resmen tanıttı. Bu iki tabletin özelliklerine ve farklarına gelince…

Samsung Electronics, Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2017’de Samsung Galaxy Tab S3 ve Samsung Galaxy Book’u duyurdu. Bir üretkenlik aracı olarak çok farklı şekillerde kullanılabilen Galaxy Tab S3, dijital içerik meraklılarına üst düzey bir video ve oyun deneyimi sunarken, Galaxy Book ise profesyonellere iş ve oyun alanlarında gelişmiş bir işlem gücü sağlıyor.

Samsung Electronics Mobil İletişim İş Kolu Başkanı DJ Koh, tanıtılan tabletlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Samsung olarak, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayan en iyi ürünleri sunarak mobil ve bilgi işlem deneyiminin sınırlarını genişletmeyi taahhüt ediyoruz. Yeni tablet portföyümüz, evde, işte ya da mobil haldeki kullanıcılar için tasarlandı. Bu ürünler üretken ve çok yönlü bir deneyim sunan birinci sınıf bir teknoloji ile geliştirildi.

”Samsung Galaxy Tab S3, 4K video seçeneği ve Super AMOLED ekranı ile dikkat çekiyor. 9.7 inç’lik ekranı olan cihazın ekran çözünürlüğü 2048×1536, işlemcisi ise Snapdragon 820. Toplam hafızası 256 GB’a kadar yükseltilebilen Galaxy Tab S3’ün arka yüzünde 13 MP, ön yüzünde ise 5 MP kamera bulunuyor. USB Type-C arabirimini kullanan cihaz Android 7.0 işletim sistemini kullanıyor.

Galaxy Book’un ise hem 10.6 hem de 12 inç olmak üzere iki farklı boyutla geliyor. 7’nci nesil Intel Core m3 işlemci kullanan cihazda 64 ila 128 GB hafıza yer alırken, Windows 10 işletim sistemi yüklü olarak kullanıcılara sunuluyor. Galaxy Book, maksimum üretkenlik için tam kapsamlı masaüstü Microsoft Office deneyimini sunuyor. Ayrıca tablet, kullanıcıların geleneksel bir bilgisayardaki gibi rahatça yazabilmeleri için daha geniş klavye ve bir mouse yerine kullanılabilecek S Pen ile geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.