Portatif Çocuk Havuzu

0
58

Portatif çocuk havuzu modellerimiz betonarme havuzlara göre çok daha kullanışlı ve kaliteli olmalarıyla dikkat çekiyor. Üstelik maliyet olarak da %50-%60 oranında daha ucuza mal olmaktadır.

Şişme havuzlara göre çok daha uzun ömürlü olan bu modellerimiz hem toprak içine hm de toprak üstüne kurulumu yapılabilen ürünlerdir. Toprak üzerine kurulum yapıldığında destek panelleriyle desteklenmekte, güvenli bir kullanım sunmaktadırlar. Şekil olarak oval, yuvarlak veya sekizgen gibi farklı şekiller tercih edilebilir.

Bu modellerimiz genel olarak çocuklar için tercih edilmekle birlikte yetişkinler için alıştırma havuzu da olabilmektedir. Çocukların profesyonel yüzme öğrenebilmeleri için uzun vadeli kalıcı çözüm olarak kullanılabilir. Evinizin bahçesinde rahatlıkla kurulumunu yaptırarak çocuklarınıza daimî bir yüzme alanı oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı Portatif Çocuk Havuzu

Portatif çocuk havuzu modelleri birleştirilebilir ekipmanlardan oluşur. Paslanmaz malzemeler güveni kullanım sağlarken uzun ömürlüdür. Profesyonel betonarme havuzlara en yakın havuzlar olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Ekonomik ürünler olmalarıyla da dikkat çeker ve kullanıcıların servet ödemeden çocuklarına profesyonel manada havuzlarla tanıştırmalarını sağlar.

portatif-sisme-cocuk-havuzu

Firmamız bütün ekipmanlarını ve parçalarını birinci sınıf malzemelerden imal ettiği modellerde filtrasyon ve temizlik sistemlerini de iç ekipmanlara dahil etmekte, kullanıcıların her daim tertemiz alanlarda yüzebilmelerine imkan sağlamaktadır. Ürünlerimiz temizlik sistemleri sayesinde kendi kendilerini rahatlıkla temizleyebilirler. Bu sayede sağlıklı bir havuz alanı elde edilir. Gözümüzün nuru çocuklarımız için ilk önceliğimiz de zaten sağlık ve güvenliktir. Bu modellerimiz bütün bu ihtiyaçlarınıza tek başına cevap verebilecek özelliklerdedir.

Özel Üretim Portatif Çocuk Havuzu

Portatif çocuk havuzu modellerimizin tamamı anti bakteriyel özelliklerdedir. Dolayısıyla da çocuklarımız için her zaman sağlıklı bir kullanım alanı sunarlar. Parçalı olmaları sayesinde taşıma yapılmasına, farklı alanlarda tekrar tekrar kurulabilmesine karşın istenirse kalıcı havuz olarak da monte edilebilir. İmalatımızı her iki şekilde de yapabiliyor, kullanıma en uygun şekilde, en uygun özelliklerde imalat gerçekleştiriyoruz. Şişme havuzlara nazaran çok daha uzun ömürlü ve güvenli olan modellerimiz isteğe göre özel boyutlarda, özel şekillerde üretilebilir. Amacımız müşteri memnuniyetidir ve yılların tecrübesini müşterilerimize sunmaktır.

Portatif Havuz Sektöründe Türkiye’nin bir numaralı havuz yapan firmaları arasında yeralan Yapı Havuz; uzun yılların verdiği tecrübe ile havuzlarınızı kreatif şekilde tasarlar ve uzun ömürlü olacak şekilde kurulumunu yapar. Güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yapı Havuz Sistemleri Müh. İnş. Ltd. Şti.

Tel: +90 216 313 90 40 PBX
Faks: +90 216 313 09 08
GSM: +9 0532 766 03 03
http://www.yapihavuz.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.