Müge Anlı’da inanılmaz olay: Erkek çıkan kadın herkesi şoke etti!

0
33

Müge Anlı’nın programında gündeme gelen erkek çıkan kadın, bir skandalı gözler önüne serdi. İstanbul Kumburgaz’da yaşayan ‘Şükran Aktaş’ kimlikli kadın, 8 Mart Kadınlar Günü’nde vefat etti. Vefatın ardından asıl gizem Silivri Devlet Hastanesi’nde ortaya çıktı. Ölümü şüpheli gören hastane yetkilileri, cenazeyi İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. Kurumdan gelen yanıtta, Şükran Aktaş’ın erkek olduğu ve isminin Nail Ç. olduğu ortaya çıktı. İşte, sansasyonel konunun tüm detayları

Müge Anlı’nın programında şaşkına çeviren olay ortaya çıktı. Kumburgaz’da yaşayan ve Handan olarak tanınan ‘Şükran Aktaş’ kimlikli kadın 8 Mart günü vefat etti. Cenazesi Silivri Devlet Hastanesi’ne götürülen Aktaş’ın ölümü şüpheli bulundu. İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Adli Tıp Kurumu’nda Şükran Aktaş’ın aslında erkek olduğu ve gerçek isminin Nail Ç. olduğu ortaya çıktı. Üstelik kızı ve birlikte yaşadığı erkek de dahil olmak üzere tüm çevresi asıl kimliğinden habersiz olduğunu söyledi.

Müge Anlı, filmlerde bile görülmesi zor hikâyenin detaylarını anlattı. Şükran Aktaş; uzun süredir bir erkekle birlikteydi. Bu birliktelikten bir kız çocukları vardı. Gençlik yıllarında hemşirelik yapmıştı. Müge Anlı; ‘Handan’ olarak tanınan Şükran Aktaş kimliği kullanan ve asıl ismi Nail Ç. olan kişinin ölüm nedeni ile birlikte nasıl bu kimliği edindiğini, nasıl çocuk sahibi olduğunu ve yıllarca nasıl hemşirelik yaptığını araştırıyor.

İŞTE O OLAY:

Kumburgaz’da oturan ve bir butik işleten ‘Şükran Aktaş’ kimlikli kişi (60), 8 Mart’ta fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Silivri Devlet Hastanesi’nde ise ‘Bu kişi nasıl pembe kimlikle gelir. Şahıs erkek’ denilerek cenaze Adli Tıp’a götürüldü.

Aktaş’ın aslında erkek olduğu ortaya çıktı. Aktaş’ın eşi ve 22 yaşındaki kızı ise duyduklarına inanamadı, şoka girdi.

Gerçek adının Nail Ç. olduğu iddia edilen ‘Şükran Aktaş’ kimlikli şahsın eşi ise “Nasıl olur bu. Kadındı. Benim ondan çocuğum var. Yıllarca Çapa Tıp’ta hemşire olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi” dedi.

GERÇEK ŞÜKRAN AKTAŞ KİM?

İddialara göre gerçek Şükran Aktaş, 10 yıl önce kimliğini kaybeden bir vatandaş. 3 çocuk annesi Şükran Aktaş “Ben kimliğimi kaybettim. Herhalde benim kimliğimi aldı” diyor.

NAİL Ç.’NİN AİLESİ DE ŞOKTA

Nail Ç.’nin ailesi de olanlara inanamıyor. Nail Ç.’nin ağabeyi “Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını aldı ve gitti. O günden sonra kendisinden haber alamadık” diye konuştu.

‘EN SON 12 YAŞINDA GÖRDÜK’

Nail Ç.’nin akrabaları “En son 12 yaşında gördük” diyor. Köydekiler ise “Biz ona benzeyen birini gördük ama burada hamile kıyafetleriyle dolaşıyordu” diye konuştu.

BEBEĞİN GERÇEK AİLESİ KİM?

Cevap bekleyen bir başka soru ise Nail Ç.’nin 22 yaşına kadar büyüttüğü kızının gerçek ailesinin kim olduğu. Polis Nail Ç.’nin “Fakir bir aileden evlatlık aldım” dediği öne sürülen aileyi bulmaya çalışıyor.

HASTANEDE NASIL ÇALIŞTI?

Nail Ç.’nin hastanede nasıl hemşire olarak çalıştığı ise büyük bir soru işareti. Nail Ç. Kumburgaz’a döndüğünde oradakilere de ‘Ben eskiden hemşireydim, bir iftiraya uğradım” demiş.

Hürriyet HABER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.