Kerimcan Durmaz’a Saldıran 4 Kişi Polise Teslim Oldu

0
62

Konser için gittiği Samsun’da sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’a saldıran 4 şüpheli teslim oldu. Saldırganlar polis merkezine götürülürken “Gençliğimizi i… yaptılar” dedi.

Samsun’a konser için gelen şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’a saldırdıkları iddia edilen 4 şüpheli bugün polise giderek teslim oldu.

Kerimcan Durmaz, 2 gün önce bir AVM’de bulunan eğlence merkezi tarafından konser için Samsun’a davet edildi. İddiaya göre sahneye çıkan Durmaz, konserinin bitimine doğru bir grubun saldırısına uğradı. Grubun havaya tabancayla ateş ettiği iddia edildi. Öfkeli grup sahneden kaçırılan Kerimcan Durmaz’ı takip edip yakaladıktan sonra tekrar saldırıp, tartakladı. Yüzünde morluklar oluşan Kerimcan Durmaz’ın burnunun da kırıldığı öne sürüldü.

SİLAH KULLANMADIKLARINI BELİRTTİLER

Polis, şüphelilerin yakalanması için soruşturma başlattı. Aranan şüpheliler Güney A., Doğukan B., Uğur D. ve Kenan K. bugün Irmak Polis Merkezi’ne giderek Kerimcan Durmaz’ı darp ettiklerini söyleyip teslim oldu. Polise ifade veren şüpheliler, olayda tabanca kullanmadıklarını belirtip, şişe attıklarını, yere düşen şişelerden çıkan sesleri, çevredekilerin silah sesi sandıklarını dile getirdi.

“GENÇLİĞİMİZİ İ… YAPTILAR”

Polis Merkezi’nden çıkarılarak adli tabibe götürülen şüpheliler, “Tek gözlü canavarlar bilsin, bu gençlik herşeyi biliyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bahçeli’ye sesleniyoruz. RTÜKbunları kaldırsın. Gençliğimizi i… yaptılar. Bunu herkes bilsin” dedi.

“KARADENİZ BÖYLELERİNİ KALDIRMAZ”

Öte yandan polis merkezinin önünde şüphelileri bekleyen yaklaşık 20 kişi, “Böylelerini Samsun’a getirmesinler. Büyük memleketlere gitsinler. Karadeniz böylelerini kaldırmaz. Aslan kardeşlerim” diye bağırıp alkış tuttu.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

HABERLER.COM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.