Kendisini öldüren ağabeyinin doğum gününü böyle kutlamış

0
31

İstanbul Ataşehir’de gece ağabeyinin uykusundan uyandırıp öldürdüğü 24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu’nun sosyal medya paylaşımları dikkat çekti. Genç kızın, ağabeyi için 17 Şubat’ta düzenlen doğum günü partisinde video çekerek sosyal medyada paylaştığı ve altına “Hayattaki tek aşkım, ağabeyim iyi doğdun” şeklinde not bıraktığı görüldü.

Ataşehir’de meydana gelen olayda bir bankada çalışan 24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu ağabeyi Erhan Timuroğlu tarafından gece geç saatlerde uykusundan uyandırılarak öldürülmüştü. Ağabeyinin kafasına sıktığı tek kurşunla hayatını kaybeden genç kızın sosyal medya paylaşımları ortaya çıktı. Sosyal medya paylaşımlarının içinde ise ağabeyinin doğum gününü kutladığı video dikkat çekti.

Genç kızın, ağabeyi için 17 Şubat’ta düzenlenen doğum günü partisinde video çekerek sosyal medyada paylaştığı ve videonun altına ise “Hayattaki tek aşkım, ağabeyim iyi doğdun” şeklinde not bıraktığı görüldü. Doğum günü partisinin genç kızın ölümünden bir süre önce kutlanması ise dikkat çekti.

Polis ekipleri her yerde genç kızın ağabeyi Erhan Timuroğlu’nu arıyor.

 Hürriyet Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.