Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları

0
122
ev-temizlik-sirketleri-fiyatlari

Ev temizlik şirketleri fiyatlarını belirleyen birçok kriter vardır. Bunlardan bazıları temizlenecek alanın genişliği, hangi araçların kullanılacağı, kaç kişi ve ne kadar sürede çalışılacağı gibi etkenlerdir.

Ev Temizlik Şirketleri Nedir?

Temizlik işleminin bir kurum aracılığıyla yapılması işi ev temizlik şirketleri tarafından yürütülmektedir. Ev temizliği işi, düzenli ve planlı bir şekilde bazı araçların kullanılarak istenilen mekanda temizlik işleminin sağlanmasıdır. Bu mekanlar hastaneler, evler, okullar, şirketler gibi birçok farklı şekilde yerler olabilir. Büyük şehirlerde daha çok ve büyük olmakla birlikte günümüzde neredeyse her yerde oldukça yaygınlaşmış olan ev temizlik şirketleri, temizlik işlemlerini kısa sürede ve kaliteli hizmet vererek sağlamayı amaçlar. Bir kuruma bağlı sürekli olarak iş yapan ve düzenli bir maaş karşılığında çalışan ev temizlik şirketi çalışanları olduğu gibi kısa süreli ve iş bitirme amaçlı çalışanlar da olmaktadır. Temizlik şirketleri ile çalışmanın avantajları özellikle ofis, hastane, kafe gibi toplu mekanlarda üst düzey bir hijyen sağlanması ve ortamın profesyoneller tarafından derinlemesine temizlenmesidir. Ev temizlik şirketleri çalışanları bu konuda eğitimli kişiler olduğundan profesyonel ve sistemli bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirirler. Ayrıca kullanılan ekipman ve deterjan gibi temizlik malzemeleri profesyonel işlemler için tasarlandığından kişilerin gerçekleştirdiği temizlikten daha kaliteli bir işlem gerçekleştirir.

Ev Temizlik Şirketleri Hangi Hizmetleri Verir?

Ev temizlik şirketleri görevleri aslında temizliğin yapılacağı mekanlara göre değişebilmektedir. Bu basit bir ev temizliği de olabilir, bir binanın dış cam temizliği de.Tüm bu hizmetleri eğitimli personeller vermektedir. Daha geniş alanlarda temizlik içinse bazı makinelerden yararlanılabilir. Bu makinelerin içine deterjan eklenip yüzeylerin daha kolay temizlenmesi sağlanabilir.

Temizlik yapılırken ev temizlik firmaları ile çalışmak özellikle geniş çaplı temizliklere büyük hız ve zaman kazancı sağlar. Ev temizlik şirketleri işleyişi ise genel olarak temizlik talebinde bulunan kişinin şirkete ulaşması ile başlar. Şirket temsilcisi ve müşteri arasında fiyat, mekan, zaman gibi konularda karşılıklı ön anlaşma yapılır. Uygulama vaktinde şirket çalışanları araçlarıyla ve donanımlı olarak mekanda bulunur. İsteğe bağlı olarak şirket ile düzenli olarak temizlik anlaşması da yapılabilir. Haftada iki kez ev temizliği gibi. Temizlik işlemi bittikten sonra ise müşteriden memnuniyet durumu öğrenilebilir. Ayrıca temizlik işlemi gerçekleştirilirken mekanda kimsenin olmaması gibi konular da temizlik talebinde bulunan kişi ile konuşulup öğrenilir ve böylece daha sağlıklı bir hizmet verilmiş olur.

Ev temizlik şirketleri ayrıca bazı doğal afetler ya da beklenmeyen durumlar karşısında da hizmet vermektedirler. Örneğin yangın sonrası mekan temizliği ya da yağış, sel gibi durumlar sonrası geniş kapsamlı bir temizlik işlemi gibi. Ev temizlik şirketleri ayrıca büyüklüklerine göre değişmekle birlikte kişi isteğine göre fabrika temizliği, inşaat temizliği hatta bazen halı ve koltuk yıkama gibi hizmetler de verebilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Temizlik Şirketleri arasında yer alan Bemay Temizlik Şirketinden en kaliteli temizlik hizmetini alabilirsiniz. Temizlik Firmasına ait telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Telefon: 0216 517 81 65
Telefon: 0541 208 62 82
Telefon: 0541 208 62 83

https://www.bemaytemizlik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.