Emre Mor 50 milyon euro’ya transfer olur

0
80

Bülent Korkmaz yaptığı basın açıklamasında genç yıldız Emre Mor hakkında büyük bir iddiada bulunarak ‘2-3 yıl içinde değeri 50 milyo euro olur’ dedi.

Teknik direktör Bülent Korkmaz yaptığı basın açıklamasında Emre Mor’un 2-3 yıl içerisinde değerini 50 milyon euroya çıkartacağını iddia etti.

EMRE MOR DEĞERİNİ 50 MİLYON EURO’YA ÇIKARTIR

Dünya basınında geleceğin yıldız adayı olarak gösterilen Emre Mor hakkında  açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz,“Emre Mor genç oyuncu hata yapabilir ama bu hatalar ona tecrübe kazandıracak. Emre Mor, Milli Takıma yaklaşık 10 yıl üst düzey hizmet edebilecek bir oyuncu. Hata yaptıktan sonra ona doğruyu göstermek lazım. Almanya’da olmasıda bu konuda bir avantaj. Emre, kısa boylu hızlı ve topla birlikte kaleye gidebilen bir oyuncu, futbola bakış açısını değiştirirse 2-3 yıla değeri 50 milyon euro üzerinde olacaktır. Dünya futbolunda, rakibini geçerek kaleye giden oyuncu sayısı azaldı. Neymar’ı buna örnek verebiliriz. Emre tarzında oyuncular Dünya futbolunda fark yaşatır. Iniesta ve Arda’yı buna örnek verebiliriz” dedi.

Kaynak: Ajansspor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.