Apple herkesi göreve çağırıyor!

0
63

Apple, Apple Watch kullanan dünyadaki tüm kullanıcılarına dün gece saat 00:00’da göreve çağırdı. Ancak görev dediğimize bakmayın; bu işin esprisi elbette. Apple, saatlere gönderdiği Aktivite Görevi mesajı ile yeni yılda kullanıcılarından daha aktif yaşamalarını istiyor.

Tüm dünyadaki Apple Watch kullanıcılarının “yeni yılda daha aktif ve sağlıklı bir hayat” hedefine ulaşmalarına destek olmak için Ocak ayı boyunca pazartesi gününden pazar gününe, haftanın her günü üç Aktivite halkasını kapatan kullanıcılara özel başarı rozetleri hazırlandı. Her hafta hedefini tamamlayan kullanıcılar Ocak ayı boyunca bu rozetlerden 4 adet kazanabilecek, üstelik bu başarı rozetlerini sosyal medyada tüm arkadaşlarıyla paylaşarak birbirlerini motive edebilecekler.

3 Aktivite halkasının kapanması, her 12 farklı saatte en az 1 dakika ayağa kalkıp hareket etmek, gün boyunca 30 dakikalık egzersiz hedefini tamamlamak ve aktif kalori yakarak günlük kişisel hareket hedefini tamamlamak anlamına geliyor. Duruş, Hareket ve Egzersiz halkalarınız, gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu göstererek ve sizi daha fazla hareket etmeye teşvik ediyor.

Bu rozetler iPhone’da bulunan Aktivite uygulaması üzerinden de görülebilecek ve size Mesajlar uygulamasında paylaşılabileceğiniz bir çok yeni çıkartma kazandıracak.

Kullanıcılar yeni yıl Başarı rozetlerini kazanmaya 2 Ocak pazartesi günü itibariyle başlayacak.

Hürriyet.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.