21 Marta özel indirim yaptı

0
26

Türkiye’de online alışverişin lideri hepsiburada, gece ve gündüzün eşitlendiği 21 Mart’a özel İlkbahar İndirimi Kampanyası ile müşterilerine yüzlerce üründe uygun fiyat ve sepette yüzde 50’ye varan indirim fırsatları sunuyor.

30 kategoride 3 milyon ürün çeşidiyle Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada, ilkbaharı özel indirimlerle karşılıyor. Daha önce “En Uzun Gece” gibi özel kampanyalarla müşterilerine büyük fırsatlar sunan hepsiburada, 21 Mart günü de özel bir kampanyaya imza atarak müşterilerine indirim fırsatları sunacak.

FİYAT İNDİRİMİNE EK, SEPETTE YÜZDE 50 İNDİRİM

20 Mart Pazartesi günü saat 17.00’da başlayacak ve 21 Mart Salı gecesi 23.59’a dek sürecek 21 Mart İlkbahar İndirimi Kampanyası ile birçok kategorideki yüzlerce üründe mevcut fiyat indirimlerine ek, sepette yüzde 50’ye varan indirimler uygulanacak.

SEÇİLMİŞ 100 ÜRÜNDE ÖZEL FİYAT

Kampanyanın geçerli olduğu 21 Mart gününe özel indirimlerle müşterilerine fırsatlar sunacak olan hepsiburada, televizyondan bebek bezine, kedi mamasından şarj edilebilir diş fırçasına kadar farklı kategorilerden 100 üründe özel indirim fırsatı sunuyor.

21 MART’A ÖZEL 5-10-20 TL KAMPANYASI

Hepsiburada, kampanya boyunca ayrıca 350 üründe uygulayacağı indirim ile fiyatları sabitleyecek. Bitki tohumlarından mutfak gereçlerine, kitaptan tshirt’e farklı kategoriden birçok ürünü 5, 10 ve 20 liradan satışa sunacak.

 Hürriyet Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.